U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Hanomag R40. Net als de andere trekkers van Kovap een blikken trekker met opwind mechanisme en 3 versnellingen vooruit en 1 achteruit. De trekker wordt geleverd in een mooi bedrukte doos. En er wordt een boekje meegeleverd met informatie over de trekker in verschillende talen.
Schlüter DS 25. Net als de andere trekkers van Kovap een blikken trekker met opwind mechanisme en 3 versnellingen vooruit en 1 achteruit. De trekker wordt geleverd in een mooi bedrukte doos. En er wordt een boekje meegeleverd met informatie over de trekker in verschillende talen. Schaal 1:25!
Zetor 25A blauw. Net als de andere trekkers van Kovap een blikken trekker met opwind mechanisme, handrem en 3 versnellingen vooruit en 1 achteruit.
Om een indruk te krijgen van de productie van de Kovap trekkers in Tjechië, klik op het logo:
Schlüter DS 25 met cabine. Net als de andere trekkers van Kovap een blikken trekker met opwind mechanisme en 3 versnellingen vooruit en 1 achteruit. De trekker wordt geleverd in een mooi bedrukte doos. En er wordt een boekje meegeleverd met informatie over de trekker in verschillende talen. Schaal 1:25! De trekker is er in grijs ook zonder cabine, en met cabine ook in het rood.
Schlüter DS 25 met cabine. Net als de andere trekkers van Kovap een blikken trekker met opwind mechanisme en 3 versnellingen vooruit en 1 achteruit. De trekker wordt geleverd in een mooi bedrukte doos. En er wordt een boekje meegeleverd met informatie over de trekker in verschillende talen. Schaal 1:25! De trekker is er ook zonder cabine, en met cabine ook in het grijs.