U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
John Deere 4440 van Ertl. De hefinrichting en trekhaak achterop passen bij de meeste Britains/Siku en Ertl werktuigen. Chassis, frontgewicht en hefinrichting zijn van metaal. Motorkap en spatborden zijn kunststof. De vooras is fuseegestuurd.
John Deere 4020 dubbellucht.De trekker is mooi gedetailleerd en heeft een vooras met fusee besturing. De hefinrichting achterop past ook bij de meeste Siku en Britains werktuigen. Dit is de uitvoering met de ronde spatborden.
John Deere 4450 Precision Elite serie #1. Een zeer gedetailleerde trekker, voorzien van dubbellucht, metalen wielen, volledig glas in de cabine en volledige hefinrichting met topstang. De cabinedeur en de ramen kunnen open en de zijpanelen zijn wegklapbaar waardoor ook de koeling en de brandstoftank zichtbaar worden. De frontgewichten zijn individueel afneembaar.
Deze trekker heeft ook werkende verlichting en motorgeluid. Onder de afgeknotte driehoek zit een schakelaar. Als je daarna op het cabinedak druk gaat het licht branden (ook op het dashboard) en maakt de motor geluid.
Farmall 806 van Ertl. De hefinrichting en trekhaak achterop passen bij de meeste Britains/Siku en Ertl werktuigen. Chassis, frontgewicht en hefinrichting zijn van metaal. Motorkap en spatborden zijn kunststof. De vooras is fuseegestuurd.
Farmall 1066 van Ertl. De hefinrichting en trekhaak achterop passen bij de meeste Britains/Siku en Ertl werktuigen. Chassis, frontgewicht en hefinrichting zijn van metaal. Motorkap en spatborden zijn kunststof. De vooras is fuseegestuurd.
International 1066 Turbo minatuur landbouw trekker. De hefinrichting en trekhaak achterop passen bij de meeste Britains/Siku en Ertl werktuigen. Chassis, frontgewicht en hefinrichting zijn van metaal. Motorkap en spatborden zijn kunststof. De vooras is fuseegestuurd.