U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Een zeer gedetailleerde trekker met fusee besturing. De motorkap kan open en ook het gereedschapsbakje kan open. De trekker is voorzien van een Ferguson trailer hitch (oppikhaak) en stelt de TE voor met benzine motor.
Massey Ferguson 50.
Een trekker die is voorzien van vrijwel alle details. De voorwielen kunnen sturen en de klep in de motorkap kan open. De 50 is een Amerikaanse trekker die grotendeels is gebaseerd op de 35. De motorkap heeft het ontwerp van de latere 65. De trekker was ook op de markt onder de Ferguson naam als type 40.
Een trekker die is voorzien van vrijwel alle details. De voorwielen kunnen sturen, de motorkap kan open en de zitting kan achterover klappen. De trekker is voorzien van een driepuntshefinrichting en heeft een pickup hitch. Zelfs het klepje van de gereedschapskist kan open!
De Ferguson 35 is de voorloper van de Massey Ferguson 35. Dit is de uitvoering met 4 cilinder Standard benzine-petroleum motor.
Fordson E 27N, ook wel blauwe reiger genoemd. Een zeer gedetailleerde trekker, uitgevoerd met hefinrichting, koplampen, slinger, accu, alles wat denkbaar is.