U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
John Deere 6M 220 met voorlader van Siku. Een mooi gedetailleerde trekker die overwegend van metaal is gemaakt. De spiegels klappen in, Aan de hef passen Siku compatibele werktuigen. De voorlader is afneembaar waardoor u er een standaard trekker zonder voorlader van kunt maken. De bak kan ook van de voorlader worden genomen waardoor er ook andere Siku voorlader hulpstukken aan kunnen.
New Holland T7.315 HD van Siku. Een mooi gedetailleerde trekker die overwegend van metaal is gemaakt. De spiegels klappen in en de motorkap kan open. Aan de hef, voor en achter, passen Siku compatibele werktuigen.
Fendt 724. Volledig metaal, met fronthef. Past bij alle Siku werktuigen. Degelijk om mee te spelen maar ook mooi voor in de verzameling. Staat op mooie rubberen banden.
John Deere 8R 410 dubbellucht van Siku. Een mooi gedetailleerde trekker die overwegend van metaal is gemaakt. De spiegels klappen in en de motorkap kan open. Aan de hef, voor en achter, passen Siku compatibele werktuigen.
John Deere 8R 370 van Siku. Een mooi gedetailleerde trekker die overwegend van metaal is gemaakt. De spiegels klappen in en de motorkap kan open. Aan de hef, voor en achter, passen Siku compatibele werktuigen.
Voorladerset voor Siku trekkers met voorlader waarvan de werktuigen afneembaar zijn. Komt met palletvork, bezem, bomentang, schuif met verstelbare vleugels en werkbox.
past aan de voorlader van de trekkers met stocknummer: 3554, 3652, 3656, 3862, 3663, 3067.
Past niet bij: 6777 en 6778
Deze zijn alleen uitwisselbaar met de nieuwe typen voorlader. Van de oudere typen zijn de hulpstukken niet uitwisselbaar. De set bestaat uit een bigbag frame ( een bigbag bijgesloten), schepbak, silagevork, kuilhapper en een bomenklem.
Past aan de Siku voorladers van de trekkers: