U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Holaras Stego 285-PRO kuilverdichter. Volledig van metaal. Past aan UH hefinrichtingen.
Om de verdichter aan het werk te zien, klik op het logo:
Volmer VTS 300 maisschuif. Past aan de fronthef van Universal Hobbies, Weise-Toys en Wiking trekkers. Is volledig van metaal en kan zijdelings uitschuiven. Breed op de kuil en binnen de transportbreedte van de trekker op de weg! Is volledig van metaal.
Claas Jaguar 25. Mooi gedetailleerde aanbouw hakselaar. Volledig van metaal. Er wordt een adapater bijgeleverd om te passen aan een Siku compatibele hefinrichting. Past o.a. aan ROS, Weise-Toys, UH en Siku. De blaaspijp kan inklappen voor transport en kan draaien. Je kunt dus zowel met getrokken wagen als naastrijdende wagen hakselen!
Door de fijne detaillering niet geschikt als kinderspeelgoed.
Schuitemaker Siwa 720 silagewagen. Mooie gedetailleerd en vrijwel volledig van metaal. Staat op mooie BKT banden. Kopschot kan in- en uitschuiven
Niet geschikt als kinder speelgoed.
Schuitemaker Rapide 7200 opraapwagen. Mooi gedetailleerd en vrijwel volledig van metaal. Staat op mooie BKT banden. Kopschot kan bovenin bewegen en de pickup kan opklappen. Dubbeldoelwagen, dus de wagen kan zo mee in de maisoogst!
Holaras UM 150-F loofklapper in miniatuur. Goed gedetailleerd en voorzien van een hef die past aan UH en Weise fronthef. Klep kan open, alle details zichtbaar, inclusief de maaimessen onder de kap. Vrijwel volledig van metaal.
Geen kinderspeelgoed.
Holaras UR 135 uienrooier in miniatuur. Goed gedetailleerd en voorzien van een Siku compatibele hef. Vrijwel volledig van metaal.
JCB 435S wiellader van AT Collections. Uitgevoerd op Michelin banden. De achteras kan pendelen en de cabinedeur kan open. De bak is met een snelkoppeling afneembaar. Achterop zit een trekhaak zodat er een aanhanger mee kan naar het werk!
Wordt standaard geleverd met een opklapbare grasvork, maar ook de Hekamp grasvork past aan de laadarmen (Hekamp vork staat op een van de foto's maar is niet bijgesloten!).
Schuitemaker Rapide 8400 opraapwagen. Mooi gedetailleerd en vrijwel volledig van metaal. Staat op mooie BKT banden. Kopschot kan bovenin bewegen en de pickup kan opklappen. Dubbeldoelwagen, dus de wagen kan zo mee in de maisoogst!
Schuitemaker Siwa 840 silagewagen. Mooie gedetailleerd en vrijwel volledig van metaal. Staat op mooie BKT banden. Kopschot kan in- en uitschuiven
Kaweco Radium 250 ZONDER doseerwalsen. Mooi gedetailleerd en vrijwel volledig van metaal. Kopschot kan bewegen. Mooie aanwinst voor de silage oogst!
Kaweco Radium 250 met doseerwalsen. Mooi gedetailleerd en vrijwel volledig van metaal. Kopschot kan bewegen. Mooie aanwinst voor de silage oogst!